Narconon Mezunu Annesi
Linda S.

En sevindiğim şey dünyaya getirdiğim evladımın sağlıklı olması ve iyi yetişmesiydi, kiliseye giderdi, izciydi.

Ve bir süre koleje gitti ama petrol alanında daha çok kazanacağını gördü. Böylece petrol sondajlarında işçi olarak çalışmaya gitti. Ve bu çok çetin bir işti. Petrol sahalarında bol miktarda uyuşturucu vardı. Biraz marihuana içti, iyi bir şey değil. Biraz bira içti. Ama sonra, bir yıl içinde kristal meth kullanmaya kadar arttırdı işi. Nasıl anladınız derseniz onda tam bir kişilik değişimi gördük.

Utanç vericiydi. Aile sırrı olarak saklamaya karar verdik. Her gece ağlıyordum. Ayrıca adliyede çalıştığım için Şerif her içeri girdiğinde, nefesimi tutuyordum, sanki Kaylen’in tutuklandığını söyleyecekmiş gibi.

Gerçi hiç uyuşturucu suçlaması yapılmamıştı ona karşı ama ramak kalmıştı. Ya hapishaneye düşecek ya da ölecekti. Uyuşturucudan ölecek veya intihar edeceğinden korkuyordum.

Çılgın gibi internette aramaya başladım ve işte orada Narconon'u buldum. Narconon'u aradım ve onu oraya alabilmek için 5 hafta beraber çalıştık.

Sonra değişiklik görmeye başladık onu teşvik etmeye devam ettim ama öyle değişiklikler oldu ki şöyle dedi, “Anne artık bunu senin için değil kendim için yapıyorum.”

Onun şimdiki hali ve Narconon'daki personel, hiçbir uyuşturucu sorunu olduklarını bilemezdim. Program bu kadar iyi.

Bu bir mucize. Oğlumuzu geri kazandık ve Narconon'a ne kadar teşekkür etsem azdır çünkü onun hayatını kurtardılar, aslında bizim hayatımızı da.

Daha Fazla Video