Narconon Küresel Misyonu

NARCONON'un MİSYONU uyuşturucu suistimaline karşı etkili bir rehabilitasyon yolu sağlamak ve dünya çapında uyuşturucu musibetini engellemek konusunda topluma yardım etmektir.

Narconon merkezleri geniş ölçüde takdir edilen yazar ve hümanitaryan L. Ron Hubbard'ın geliştirdiği delile dayalı, ilaçsız rehabilitasyon yaklaşımını kullanarak uyuşturucu ve alkol tarafından esir edilmiş insanlara amaç ve üretkenlik dolu yeni bir yaşam kurmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Mezunlarımız uyuşturucudan uzaklaşmış olarak, ailelerine ve ait oldukları topluluklara hayatlarının kontrolünü ellerine almış bir şekilde dönmektedirler.

Narconon aynı zamanda uygulanabilir uyuşturucu rehabilitasyonu arayan profesyonellere ve organizasyonlara kapsamlı eğitim sağlamaktadır.


Narconon Hakkında

Bağımlılıktan Bağımsız Olmaya Giden Yol

Uyuşturucu ve alkol suistimali , bunların pençesine düşen bireyden öteye giderek toplum üzerinde feci etkiler bırakmaktadır. Yasa dışı uyuşturucu ticaretinin yıllık 400 milyar dolara mal olduğu tahmin edilmektedir...

daha fazlasını okuyun

50 Yıl: Uyuşturucuların Pençesinden Hayat Kurtarmak

Narconon (“narkotik olmayan” anlamına gelir) uyuşturucu ve alkol rehabilitasyon programı bağımlılığını sona edirmeyi ve üretken, uyuşturucusuz ve alkolsüz bir yaşama dönmeyi arzulayan herhangi birine açıktır.

daha fazlasını okuyun

Narconon Programı: Bileşenleri

Narconon programı adım adım ilerleyen ve bireylerin madde bağımlılığından kurtulmasına yardım etmek için bağımlılığın her yönüne hitap eden bir rejimdir.

daha fazlasını okuyun

Dünya Çapında Tesisler

Uyuşturucu ve alkol bağımlılığı dünya çapında çözüm gerektiren küresel bir sorundur. Dünya çapında Narconon merkezleri ABD'de bulunan uluslararası merkezi tesis ile boy ölçüşmek için yükseliyor, altı yeni model kıtasal merkez, sanatçılar ve liderler için özel bir merkez ve düzinelerce bölgesel ve yerel merkez.

daha fazlasını okuyun

Tanınma & Takdir

Bu sitede belirtildiği gibi, Narconon programı bağımlılık faktörlerinin geniş değerlendirmesine dayalıdır ve kişiyi tüm olarak ele alır.

daha fazlasını okuyun

Çalışmalar & Raporlar

“Topluma tekrar giriş aşamasına verilen yüksek öncelik Narconon uyuşturucu rehabilitasyon programının anahtar elemanlarından biridir...”

daha fazlasını okuyun

Mezunların Söyledikleri

“Narconon programının benim için en önemli parçası bağımlılığımdan kurtulabileceğim ve bir daha uyuşturucu kullanmam gerekmediğini hatırlattığı noktaydı.”

daha fazlasını okuyun

Mezunların Aileleri Neler Söylüyor

“Narconon'un muhteşem programı ve personelin kişisel adanmışlığı olmasaydı oğlum bugün hayatta olmazdı.”

daha fazlasını okuyun